Vždyť já nechci nic prodávat! Nechci někoho otravovat!

V minulém blogu jsem vám psala, proč jsem se rozhodla nepracovat pro někoho jiného, tedy proč nebýt zaměstnancem.
Že hlavní výhodou práce v MLM /multilevel marketing/ je to, že pracujete sami na sebe, vytváříte si stabilní pasivní příjem. Tedy takový příjem, který Vám generuje měsíční příjem, bez ohledu na to, zda zrovna pracujete, či nikoliv.

Po svých zkušenostech a také díky četbě mnoha zajímavých knih byla volba podnikat v MLM pro mne tou pravou volbou. Jak se tedy orientovat v nabídkách??

U mnohých lidí i mých kolegů šlo někdy o náhodu. Někdo jim nabídl zajímavou nabídku (společnost MLM).
Mnohé ani nenapadlo jaká příležitost se jim naskytla. Spíše mnoho z nás, tak jako já na začátku, s obavou nabídku zvažovali.

Vždyť já nechci nic prodávat! Nechci někoho otravovat!

Mnoho z vás jistě denně čte na internetu nabídky typu práce, snadný přivýdělek, investujte 20USD a do měsíce přijde desetinásobek, atd. atd. atd.
Za celou dobu, co v tomto obchodě pracuji, jsem dostala opravdu mnoho nabídek. Dnes už vím jak si opravdu správně vybrat. Nic není zadarmo, vždy musíte pracovat. S jistotou mohu prohlásit, že pokud musíte někam investovat nějaké peníze, registrační poplatky, většinou jde o neseriozní společnosti, které se financují právě z těchto poplatků.

NEJVĚTŠÍ VÝHODNOU SOLIDNÍCH MLM SPOLEČNOSTÍ JE, ŽE POKUD SE VÁM BUDE DAŘIT, BUDE SE DAŘIT I ČLOVĚKU, KTERÝ VÁS K TOMUTO OBCHODU DOVEDL.

Tedy pokud vám pomohu vydělávat peníze, budu se snažit vám maximálně pomoc dovést k úspěchu, sama budu úspěšná. Toto žádný jiný systém, či běžná práce nenabízí.

Pokud jste se rozhodli zásadně změnit svůj život, svůj životní postoj, chcete se postavit na nohy, využijte nabídek některých ze seriózních společností.

Jak si vybrat:

fajfka-zelena

  1. REGISTRAČNÍ resp. VSTUPNÍ POPLATEK – vyberte si společnost, která po vás nebude chtít na začátku žádný vstupní poplatek. Nebo maximálně v řádech pár stovek korun.
  2. PRODUKT – je samozřejmě nejdůležitější. Nejlépe produkty denní spotřeby, vysoké kvality se zajímavou cenou. Kupovat či prodávat předražené kosmetické či jiné produkty s údajnou přidanou hodnotou?? Budou to zákazníci sami nakupovat?? Pravděpodobně ne a to úspěch nezaručí.

Co je výhodnější nebo co je žádanější? Produkty, který v běžné maloobchodní síti stojí tisíce korun a u MLM společnosti třetinu ceny? Ano, právě toto zaručuje úspěch!
Také je důležité, aby sám produkt zákazníka přesvědčil o kvalitě a výhodnosti. Né se zákazníkem hodiny prosedět u kávy a přesvědčovat ho naučenými frázemi o výhodnosti a přidané hodnotě.

  1. MOŽNOST NÁKUPU ZA NÁKUPNÍ CENY –  pro běžné členy, kteří nechtějí dělat obchod, by společnost měla nabízet možnost zvýhodněných nákupů bez nesplnitelných podmínek typu povinných nákupů v řádech tisíců korun za rok nebo dokonce měsíčně. Díky tomu máte možnost oslovit široké spektrum zákazníků a vytvářet si spotřebitelskou síť.
  1. DODATEČNÝ MARKETING PRO AKTIVNÍ –  firma musí nabízet marketing – tedy odměnu za vaši aktivitu. Pokud pro firmu pracujete, děláte u svých známých  reklamu, že jim ukážete výhodnost, kvalitu produktu, možnost nákupu za nákupní ceny. Firma by vás za to měla doživotně odměnit provizemi z prodeje. Nejlepší firmy nabízejí provize od 3%-28% s možností podílu na celosvětovém obchodu v dodatečné vyšším marketingu, který je ovšem reálný, ne jen na papíře.
  1. ZÁZEMÍ A STABILITA  – velmi důležitá záležitost. Vybírejte si společnost dohledatelnou v rejstříku. Je mnoho velmi úspěšných českých společností.
  2. PODPORA – společnost, se kterou budete spolupracovat si vás musí vážit. Měla by nabízet spoustu akčních nabídek, odměn (dovolené, automobily, firemní akce v luxusních destinacích).
  3. ZAHRANIČÍ – dnešní společnost nezná hranic. Je dobré svůj obchod rozšiřovat za hranice. Pokud toto firma nabízí,  máte možnost získat obrovskou stabilitu vašeho obchodu.

Většina z nás má nějaké známé, příbuzné v cizině, proč jim tyto možnosti nenabídnout?

Toto jsou základní pravidla pro správný výběr, pro váš úspěch. Já sama jsem takovou společnost našla a opravdu zde může být úspěšným každý!! I když není na začátku zrození společnosti.

To vše se mi zrovna v minulém měsíci potvrdilo, díky mojí nové kolegyni a jejímu skvělému týmu nadšených lidí, kteří vzali osud do svých rukou.

 

POKUD JSTE SE ROZHODLI, JE TEN SPRÁVNÝ ČAS. Ráda vás přivítám ve svém týmu a společně budeme budovat vaši kariéru.

Kontaktujte mne přes:
– Web: www.katerinapekarkova.cz
– Facebook page: www.facebook.com/pekarkovak

 

  • Prosinec 4, 2016

Leave a Reply 0 comments

Leave a Reply:Připojte se do mé tajné skupiny  "Tým Kateřiny Pekárkové na FB!
x