Ohlédnutí za mým rokem 2018, ve kterém jsme toho stihli hodně prožít

Píše se začátek ledna a já se již tradičně ohlížím za uplynulými měsíci.
Zhodnocení celého roku 2018 jsem měla v plánu hned po vánocích, ale to nic nedělání mě tak převálcovalo, že byl pro mě problém aspoň občas zapnout PC, natož něco sepsat …
Ale už jsem opět zde. V plném pracovním elénu a nabitá novými plány.

Rok 2018 byl pro naší rodinu ve znamení významných událostí. Ale začnu pěkně popořádku.

Hory jsme vyměnili za exotiku

Hned v únoru se splnil jeden z našich snů. Strávit překrásné téměř tři týdny s rodinkou v Thajsku.

V tomto sluncem zalitém exotickém ráji jsme s Mackem už jednou společně byli. Ale bylo to tak dávno, že se mi vybavují už jen střípky. Už kdysi jsme si řekli, že se sem vrátíme. Jakákoliv rodinná dovolená není zrovna levnou záležitostí. Navíc rodinná dovolená, kde samotné letenky tvoří cca 1/3 ceny už vůbec ne. Jsem šťastná, že jsme sobě i dětem dopřáli tento luxus a společně si užili krásné dny na různých thajských ostrovech.  Navíc při letu tam jsme měli přistání v Dubaji a dostatek volného času jsme využili k předem domluvené prohlídce města.


Dodnes je to pro děti největší životní zážitek, na který často vzpomínají.

 

 

Ale i tak jsme si horský vzduch po návratu z teplých krajin nenechali utéct a hned následující víkend vyrazili aspoň pár dní na naše české vrcholky hor.

 

 
A když jsme nestihli Alpy v zimě, tak jsme si je poprvé užili v létě a bylo to tam nádherné.

        

Životní milníky napříč generacemi

Jak jsem už na začátku zmínila, uplynulý rok byl také ve znamení důležitých rodinných událostí. Maty dělal přijímačky na osmileté gymnázium. A i přesto, že v podstatě o nic nešlo, zažili jsme čtrnáct dnů nervozity, než byly zveřejněny výsledky a mohli jsme oslavovat Matyho přijetí na gymnázium. Zároveň i Karince nastal velký zvrat v životě. Rozloučila se svými zcela bezstarostnými školkovými léty a začaly jí léta školní.

A do třetice velká životní událost naší rodiny bylo natajno spiklenecky přichystaná zlatá svatba Marcelových rodičů. O tom, že za jejich zády kujeme pikle, neměli žádné tušení. Vše se nám podařilo utajit do poslední vteřiny.
Padesát let společného soužití je pro mnohé nepředstavitelné a zaslouží si patřičně ocenit.
Vím, že na tento zážitek budeme všichni s úsměvem na rtech dlouho vzpomínat a rodičům se tento den tak silně zaryl do jejich srdcí, že na něj asi už nikdy nezapomenou. A to mě hřeje nejvíc.

A co se týče práce?

Událo se taky toho plno. V osobním, ale ani v pracovním životě nemám čas se nudit. Asi už je to ve mně a mám potřebu být neustále v akci. Jinak mám pocit, že se flákám a marním svým časem.

Essens není práce, Essens je životní styl, který stojí za to žít

 

V únoru tři dny před odletem do Thajska jsme si s Mackem a Matym odskočili do Říma na Kick Off.

Jedna z velice důležitých firemních akcí, na které jsem musela být.
Jelikož akce v Čechách probíhala v termínu, kdy jsme si váleli šunky na pláži a tento zážitek jsem si nemohla nechat ujít, tak jsem vyrazili do Itálie.
Udělali jsme si výlet před dovolenou.
V březnu jsme uspořádali náš první víkendový seminář Na vlně Essens.

A byl opravdu povedený. Ještě teď mi při vzpomínkách cukají koutky a vybavuji si mnoho okamžiků, kdy jsme si všichni celý víkend užili, odpočinuli si a dobili baterky. A ještě více se stmelili jako parta s jedním společným cílem, ŽÍT SI VLASTNÍ ŽIVOTNÍ STYL ESSENS, KTERÝ STOJÍ ZA TO. I tento rok plánujeme víkendový seminář a jsem zvědavá, jestli ho dokážeme společně ještě více rozjet.

   

Kromě víkendového semináře jsme uspořádali i pár jednodenních setkání, ze kterých vždy odjíždím s dobrým pocitem a jsem šťastná jak skvěle fungujeme jako jeden silný tým. A to jednak my s holkami, naše TRIO: Kačka + Renča + Marťa. A především společně všichni ostatní, který chtějí v životě víc, a kteří vědí, že nikomu nic klína samo nespadne, ale je třeba zvednou zadek a jít pro svoje sny něco dělat.

Na vlně Essens oslavilo své roční výročí

V listopadu jsme oslavili rok našeho projektu Na vlně Essens /www.navlneessens.cz/.
Spojily jsme si my tři, které milujeme svojí práci a odhodlaly jsme se svoje zkušenosti předávat veřejně, bez obalu.

Člověk nemusí vždy všechno dělat jen s osobním zájmem, ale je fajn pomoci i lidem, ze kterých nemáte osobní profit

Každé pondělní dopoledne s holkami máme živé vysílání.
Celkem máme za sebou 54 dílů, ve kterých předáváme naše letité zkušenosti v MLM.

Poměrně často mi chodí zprávy i z jiných cross-linových (česky řečeno: konkurenčních) skupin, že naše vysílání jim pomohlo najít odpovědi na různé věci, u kterých dlouho dobu měli otazník nebo které tak úplně nechápali. Pro některé jsme vzory a důkazem toho, že co říkáme, tak opravdu funguje.

Tyto zpětné vazby i od lidí, kteří nejsou součástí našich skupin, mi dávají hlubší smysl, že člověk nemusí vždy všechno dělat jen s osobním zájmem, ale že je fajn pomoci i lidem, ze kterých nemáte osobní profit.

Co dáš, to se ti vrátí

Toto úsloví mám v hlavě snad denně. Navíc naprosto stoprocentně funguje se zákonem přitažlivosti a sílou našich myšlenek. Mně se to opět potvrdilo v polovině roku. Za „odměnu“ mi byl do skupiny seslán dar. Je jím jedna naprosto úžasná dáma, která doslova za pár týdnů vyčarovala neuvěřitelné věci a sílou myšlenek si tvořila skvělý tým s fantastickými osobnostmi. Miluji spolupracovat s lidmi, kteří jen tak netlachají, ale naopak za jejich slovy jdou vidět i výsledky. Před tím, co společnými silami tyto dámy dokázaly, smekám klobouk a osobně to beru jako dar vyšší síly za vytrvalost s překonáváním občasných překážek.
Zároveň jsem vděčná, že se i mnoha jiným dámám v týmu dařilo a vystoupaly na své vysněné pozice. Je skvělý pocit být u toho, když si lidé okolo vás plní své sny a cíle.

Ocenění v Petrohradu

Každý rok v říjnu pro nás firma připraví velkolepou oslavu výročí Essens. Nyní jsme společně připili na zdraví už sedmým narozeninám naší milované firmy. Máme za sebou nádherné zážitky z Benátek, Vídně, Vysokých Tater, … Každý rok si říkáme, že luxusněji celý víkend strávit snad už ani nejde, ale pokaždé nám padá brada údivem, co všechno ještě můžeme vidět a hlavně zažít. 7.narozeniny Essens jsme prožili v ruském Petrohradě a připadali jsme si jak v pohádce. Během pátku a soboty jsme viděli plno památek, jedli v top restauracích a poslední večer byli za krále a královny nebo spíš cary a carevny celého galavečera.

 

 

 

 

 

 

 

 

Co napsat závěrem

Je tomu už dva a půl roku, co jsem se rozhodla jít cestou on-line marketingu a začít bořit zaryté, konzervativní způsoby práce. S naprostou skromností si troufnu říct, že v Essens jsem byla z prvních, kdo začal vystavovat svojí kůži na trh formou videí, článků a odkrývání soukromí. První rok a půl byl pro mě často očistcem a to, co jsem si prožívala, nebylo vždy příjemné.
Ale naopak uplynulý rok 2018 byl v tomto směru už klidnější. Co nás čeká v následujících dnech, týdnech a měsících si zatím ani trošku nedokážu představit. Ale cítím, že pro lidi v našem týmu bude rok 2019 zlomový. Začnou se jim plnit další, větší sny a budou si užívat vlastní diskopříběh. A já se těším, že budu moc být u toho.

Sny jsou od toho, abychom si je plnili

A jak jsem tento článek začala se splněním mého snu rodinné dovolené v Thajsku, tak tyto řádky a především rok 2018 ukončím dalším splněním svého velkého snu. Nosím si ho v hlavě už přibližně 15 let a po těch letech se mi konečně plní. Ale o tom zase někdy jindy …

PŘÍRODA NEDALA LIDEM SNY, ANIŽ BY JIM NEDALA SÍLU JE USKUTEČNIT

.

.

Zde si můžete přečíst jak jsem hned na začátku roku 2017 byla na dně a co mi pomohlo se opět odrazit:
http://katerinapekarkova.cz/rok-2017-plny-klacku-hozenych-pod-nohy-nalezeni-vlastni-sily-a-odhodlani-zvednout-se-a-jit-dal-resp-vys/

.

A mojí zpověď z roku 2016, kdy začátky s čímkoliv novým bývají často bolestivé:
http://katerinapekarkova.cz/osobni-zpoved-muj-rok-2016-plny-zmen-odhodlani-slz-hrdosti-a-skvelych-vysledku/

.

A do třetice ještě jeden článek, který vás od srdce pobaví. Aneb, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá
http://katerinapekarkova.cz/osobni-zpoved-muj-rok-2016-plny-zmen-odhodlani-slz-hrdosti-a-skvelych-vysledku/

  • Leden 6, 2019

Leave a Reply 0 comments

Leave a Reply:Připojte se do mé tajné skupiny  "Tým Kateřiny Pekárkové na FB!
x