MLM – příležitost pro každého

Díky multilevel marketingu může podnikat opravdu každý.
Stačí jen ZAČÍT a změnit svoje myšlení.
Zajímá vás, proč jsem se rozhodla začít svoje podnikání díky MLM? Jaké jsou výhody MLM?

Jak jsem již napsala, začala jsem přemýšlet jak získat prostředky na investice, které by mi vydělávaly peníze.
Jedinou možností, opominu-li nelegální možnosti, je multilevel marketing. Tedy najít si správnou společnost se skvělým produktem, který zákazníci žádají a začít. Za posledních 10 let tento typ obchodu narostl o  celých 91%. Například v USA je do těchto systémů prodeje zapojeno více než 18 milionů  Američanů.

Proč je tomu tak? Jaké jsou jednoznačné VÝHODY MLM?

Pasivní příjem – to je nejhlavnějším důvodem. Jednoduše děláte pro společnost reklamu tím, že ukazujete ostatním, kde si produkty nakupovat. Pokud vytváříte „síť“ zákazníků, budujete si stabilní pasivní příjem. Tedy příjem peněz bez ohledu na to, zda pracujete nebo jste měsíc i více na dovolené.

Vstupní investice –  většina solidních a profesionálních společností  požaduje minimální investici. Spíše jde o první nákup produktů, abyste se seznámili i vy osobně s těmito výrobky či službami. Oproti jinému podnikání na začátku investujete pouze SVŮJ ČAS.

Riziko – rizikem pro vás může být pouze ztráta svého času či nějaká minimální investice na začátku (nákup produktů). Opět oproti jinému podnikání, skvělé.

Podpora – oproti zaměstnání či běžnému podnikání získáváte neustále podporu. Pokud se totiž daří vám,  vaše podnikání se rozrůstá, daří se i vašim up-linům . Tedy lidem, kteří vás k tomuto obchodu přivedli.

Koncept –  spolu s produkty získáváte již know-how od společnosti. První rady a další znalosti pro váš úspěšný začátek. Pokud byste začali svůj obchod v běžném podnikání, poradí vám někdo?

Kariérní růst – jednoznačně velmi zajímavá výhoda. Velmi rychle se můžete dostat na nejvyšší pozice, bez speciálního vzdělání či znalostí.

Duplikace – vynikající záležitost. Pokud se bude dařit vám, lidi, které k tomuto obchodu vás budou duplikovat. Tedy dělat kroky, které činíte vy. Stačí tedy jen dělat správné kroky a vaše tým spolupracovníků se rozrůstá.

Láká vás práce v systému MLM? Jestli ano, ráda budu vaším průvodcem od samého začátku.
Kontaktujte mne ZDE.

 

Podle mého mínění MLM je jedinečný způsob, jak si rychle vydělat spoustu peněz a jak si vytvořit pasivní příjem.

blog-vyber-jabko-hruska

Samozřejmě jsem přemýšlela i o negativech. Tedy jaké jsou dle mého mínění NEVÝHODY MLM?

Špatná pověst MLM –  díky podvodníkům a také špatné interpretaci ze strany médií mnoho podvodných společností „předělali systém MLM“ na tzv. letadlo. Většinou šlo a jde o společnosti, ve kterých se platí vstupní poplatky bez toho, abyste cokoliv dostali. Naštěstí dnes již takových společností je minimum.

Neseriózní a nekorektní distributoři v MLM – asi největší problém. Neseriózní distributoři zneužívají systémů a díky svým neznalostem dělají tomuto prestižnímu obchodu špatné jméno. Jde většino o lidi, kteří používají nepravdy, výmysly, různé manipulativní techniky, aby docílili rychlých výdělků.

Osobně si myslím a vše mě v tom utvrzuje, že MLM je budoucnost obchodování.
A moderní technologie tomu napovídají.

 

Pokud přemýšlíte jak si zkusit změnit život, jak si vybrat ten svůj MLM, přečtěte si příští týden můj blog.
Poradím vám jak na to, jak se orientovat a začít.

  • Listopad 27, 2016

Leave a Reply 0 comments

Leave a Reply:Připojte se do mé tajné skupiny  "Tým Kateřiny Pekárkové na FB!
x